Beschrijving
Voordelen
- Zowel voor binnen als buiten
- Vervaardigd uit duurzaam polyethyleen (PE)
- UV-bestendig
- Koppelbaar met uitbreidingstank voor extra opslag
Specificaties
Artikelnummer: | wat-bg-re-dr-02400l-met-pomp-base-1b+2u |
Categorie: | Bovengrondse Watertank |
Kenmerken
Basistank
- opgebouwde tuinpomp met aansluiting voor uw eigen tuinslang
- mangat + deksel
- inloop Ø110 aan de zijkant van de tank
- overloop Ø110 aan de zijkant van de tank
- 2 schroefdraadopeningen van ” bovenaan op de tank
- 1 flensaansluiting van 2″ onderaan de tank
Uitbreidingstank
Een uitbreidingstank heeft dezelfde afmetingen en eigenschappen als een basistank, maar GEEN inloop of overloop van Ø110 en geen pomp.
Technische gegevens waterpomp
- 600 watt
- Debiet van 3200L/uur
![Meer mogelijkheden met een tuinpomp](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Meer-mogelijkheden-met-een-tuinpomp.webp)
Meer mogelijkheden met een tuinpomp
Met de opgebouwde tuinpomp kan u het water uit uw watertank gemakkelijk gebruiken voor allerhande toepassingen, gaande van het spuiten van de planten tot het wassen van de wagen.
![Plug and Play](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Plug-and-Play.jpg)
Plug and Play
De tuinpomp wordt plug and play geleverd bij u ter plaatste. U hoeft juist nog de tuinpomp te voorzien van elektriciteit en de pomp de eerste keer te vullen met water. Geen montage meer nodig!
![Versterkt](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Versterkt.jpg)
Versterkt
Deze tank is versterkt door middel van 2 metalen palen die vastgemaakt zijn aan de tank. Deze palen voorkomen dat uw tank uitzet door de druk van het water.
![Anti-uv](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Anti-uv.jpg)
UV-résistante
Zeer robuuste kunststof watertank die zowel binnen als buiten geplaatst mag worden. Daarboven heeft u geen last van algenvorming in de regenwatertank doordat deze tank niet lichtdoorlatend is.
![Komt standaard met overloop en inloop](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Komt-standaard-met-overloop-en-inloop.jpg)
Komt standaard met overloop en inloop
Wij monteren standaard bij aankoop van deze tank en inloop & overloop op de tank. Zo komt de watertank in een plug-and-play staat bij u toe.
![Flensaansluiting 2 onderaan de tank](https://www.tankkopen.nl/wp-content/uploads/2024/05/Flensaansluiting-2-onderaan-de-tank.jpg)
Flensaansluiting 2″ onderaan de tank
De tank beschikt over een flensaansluiting van 2″ waarop u bijvoorbeeld een kraantje kan installeren.
Waarom kiezen voor een watertank met tuinpomp?
Technische documentatie & Installatie-instructies
* De doppen voor de openingen van 50 mm worden niet meegeleverd met de tank!
Veelgestelde vragen over bovengrondse regenwatertanks
- Wat kost een bovengrondse regenwatertank?
- Hoe werkt een bovengrondse regenwatertank?
- Hoe groot moet een regenwatertank zijn?
- Hoe kan ik regenwater opvangen?
- Wat met mijn bovengrondse watertank in de winter?
- Kan ik zelf een regenton aansluiten? Hoe doe je dat dan?
- Een extra regenton koppelen? Hoe doe je dat?